Po drugi put sam na terapiji sa flunarinom, pijem ga već tri meseca. Da budem iskrena neki naročit pomak ne osećam, osim što spavam po ceo dan kao drogirana. Bezvoljna sam, ne izlazim iz kuće. . . Ne idem u društvo. . . . . .

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Lek koji pijete ne izaziva pospanost, vec naprotiv budnost. Mozda vam ne odgovara, pa razgovarajte sa psihijatrom da promenite lek. Vasa pospanost je jos jedan simptom depresije. Ali, u svakom slucaju i kod promene leka je neophodna psihoterapija, koja je uslov za svako ozdravljenje u psihijatriji

      dr d. Krasic