Postovani doktore molim vas da mi pomognete! Ne znam sta da radim. Citao sam dosta o erektivnoj disfunkciji i mislim da je kod mene psiholoske prirode. Kad gledam pornic mogu da masturbiram i imam jaku erekciju, ne uvek, ali imam kad prestanem sa stimulacijom kod masturbacije slabi mi erekcija. Imam u strah od odnosa jer mi je penis ispod proseka, oko 15. 5 cm. Nemam samopouzdanje i kad ga izmerim jer kad pritisnem lenjir uz pubicnu kost, ali skroz do kraja nekad pokaze i oko 16. 5 cm. . I ja budem srecan ali kasnije opet ne verujem da je toliki nego manji jer mi tako izgleda kad pogledam od gore. Imao sam par kikseva sa devojkom i uzmem cijalis, imam odnos ali mi spadne u toku odnosa, isti slucaj je bio i sa vijagrom. Idem da radim hornonske testove pocetkom meseca da proverim testosteron, nemam jutarnje erekcije. . . Citao sam na netu i povezao sam se sa nekim momcima koji idu kod sexologa. Nashao sam i ovaj tekst "danas se o impotenciji glasno govori, a zahvaljujući napredovanju medicine, efikasno se i leči. - impotencija se može lečiti injekcijama, penilnim protezama, hirurškim zahvatima -. Objasnio je dr milošević. – pravu revoluciju, međutim, napravilo je medikamentozno lečenje, posebno takozvanom “vikend pilulom” – “cijalisom”. Ova tableta je bukvalno izbila na vrh liste lekova koji se koriste u lečenju impotencije. Prema rečima dr miloševića, “cijalis” deluje čitavih 36 sati, što znači da je dovoljno uzeti dve tablete nedeljno i muškarac će uvek biti spreman za seks. Pritom, ovaj lek još nije pokazao neke neželjene efekte, a mogu ga koristiti i dijabetičari, pa čak i drugi bolesnici, uz, naravno, redovnu lekarsku kontrolu. - dobra strana ovog leka je što dugo traje i uz njega se potpuno opušteno može jesti i piti, jer to ne umanjuje dejstvo leka – ističe dr milošević. – veoma je važno da se muškarcu vrati samopouzdanje i otera strah da se neće dokazati. Kad vidi da može, onda je sve drugačije. " jedan momak mi je rekao da je on dobio od sexologa da pije cijalis 6 meseci na svaka 3 dana i vraca mu se samopouzdanje u erekciju i u odnose, kaze da je sada dosta bolje jer ne razmislja o tome. Ne znam da li je ovo mozda resenje mog problema, ako nije organski, a mislim da nije nego da je psiholoski. Molim vas da mi odgovorite da li ste culi da se moze impotencija leciti cijalisom i to po ovom principu (hronicno uzimanje 6 meseci) da se prevazidje strah od neuspeha? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Cijalis resava problem, ali i izbor osobe prema kojoj gajute odgovarajuce emocije kao i ona prema vama. Duzina penisa o kojoj govorite nije ispod proseka, te sto se toga tice nemate razloga za neprijatnost. Ne opterecujte se mislima o tome, neka to bude spontano. Neke osobe za seksualni odnos moraju imati emotivnu stimulaciju i sigurnost pored osobe koja im znaci

      dr d. Krasic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #37578

    • Procitao sam ovj post i zelim nestho da kazem. Nazalost moj rodjeni brat ima ovaj problem! Bio je kod urologa, uradio je sve potrebne analize, vadio je krv da mu se ispitaju hormoni (testosteron, estradio, kortizol, fsh, lh) i tu je sve bilo u redu. Otisao je kod psihijatra i obavio je par razgovora pa su ga uputili kod privatnog sexologa. Ja sam stariji od njega 2 godine i pokusao sam da mu pomognem koliko sam mogao, kroz razgovore, ali on je prvo bio uplashen zbog velicine polnog organa, meni je oko 17-18 cm, a njemu je oko 15-16 + je iz pricha svojih vrsnjaka cuo da svako ima 18 cm, prihvatio je standarde iz porno filmova. . . Nema samopouzdanje da moze da zadovolji devojku sa svojim penisom iako sam mu ja rekao da je prosek oko 15 cm, to sam negde procitao i mislim da je tako (govorim o erekciji) . Neka me ispravi doktorica dragana krasic ako greshim. Moj brat je prvo dobio da pije cijalis pre odnosa i uspeo je da ostvari penetraciju koja je trajala oko 30 min, ali nije opusten i ne moze da ejakulira. Kad masturbira onda ejakulira bez problema, ali nije isto stimulacija sa rukom i trenje od zidove vagine. Devojka ga je ostavila zbog toga i on je pao u josh veci bedak. Sad je dobio da pije 3 meseca cijalis na svakih 48 sati po 10 mg, da b se pojacale jutarnje i nocne erekcije i da bi prestao da razmislja o tim stvarima. Nashao je novu devojku, i ima odnose sa njom ali ona ne zna da on pije cijalis na svaka 2 dana. Tako da sto se tiche toga da cijalis pomaze u prevazilazenju ed, to je tacno, ali opasno ga je uzimati na svoju ruku bez nadzora lekara. Pitanje za dr krasic da li imate neka saznanja u vezi koriscenja cijalisa kao leka protih ed, da li se postaje zavisnik od njega ako se organizam navikne, i u kojem proentu se ed uspeshno lechi? Da li imate neka saznanja? Hvala a sto se tiche dusanovog pitanja, nije dr predlozila da se pije cijalis. . . Procitaj pazljivije

    • Dr Dragana Krasic 27. 08. 2009.

      Poštovani, žao mi je niste dobro shvatili suštinu mog odgovora, to što ste interpretirali nije tačno.

    • Gospodine doktore kako Cijalis rešava problem? Vidite da momak ima problem sa erekcijom a upotreba Cijalisa stavlja problem pod tepih. Vi predlažete da pije Cijalis na svoju ruku 6 meseci i da će se problem rešiti? Znam da imate jako puno postavljenih pitanja na forumu ali molim Vas da malo opširnije obrazložite Vaš odgovor! Hvala