Pisala sam vam vec o mom problemu. . . Odlucila sam da zavrsim fakultet, ali nisam dugo bila na ispitu. . . . Moje pitanje je da li da za pocetak prijavim jedan ili 2 ispita. . . Ostalo mi je jos 8 i 4 od njih sam vec ucila. . . Ispit imam za mesec dana. . . Samo da vas podsetim imam i malu bebu. . Imam veliku tremu i ne znam ini sama kako da pocnem. . . Vas odgovor bi mi puno znacio posto mi je samopouzdanje na nuli. . . Mozda je glupo pitanje. . . Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Prvo da vam cestitam na odluci! Posle pauze nije lako poceti, ali posto je to period koji se mora premostiti i jedini ispravan put da dodjete do cilja. Kada savladate teskoce pocetka bice sve lakse. Krenite od onoga sto ste ucili i idite na sigurnih jedan ili dva ispita, u zavisnosti od tezine. Uspeh je zagarantovan samo kada se postigne organizacija, napravi prioritet i savladava problem iz koraka u korak. Nista nije moguce savladati odjednom i sve, jer to je ono sto plasi i9 vodi odustajanju

      dr d. Krasic