Poštovana dr. Krasić, u vezi sa vašim odgovorom na pitanje broj 37215, ponovo sam pažljivo pročitala svoje pitanje i nigde nisam spomenula pilule za koncentraciju, već samo pilule za kontracepciju. Dakle, interesuje me vaše mišljenje o uticaju oralne kontracepcije na psihičko zdravlje žene. Unapred hvala, maja.

    Odgovoreno: 25. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Moje izvinjenje zbog nepazljivog citanja pitanja! Da, pilule za kontracepciju mogu uticati na psihicko stanje i to u smisliu depresivnog razpolozenja i propratnih osecanja tome. Njihov prestanak uzimanja znaci i poboljsanje psihickog stanja, tako da promene nisu definitivne

      dr d. Krasic