Poštovana,
    Ponekad se osećam toliko glupo i prazno, beskorisno. Osećam neku napetost često puta bez razloga hoću da se rasplačem, osećam da mi se grči želudac neku nervozu ma skroz bezveze! Lekari to nazivaju depresijom anksioznost. Davali su mi asentru, flunisan zoloft ali meni to ništa ne pomaže. Sad pijem samo Bromazepam od 3mg, jednom dnevno, ali ni ne spavam dobro neke noćne more ustanem umornija. Obzirom u uslovima u kojima živim dobro je kažu! Kako da prevaziđem sve te strahove od gubitka. Kako da gledam u budućnost sa ovakvim haosom u glavi. Nisam valjda toliko zapala da ne mogu da izađem iz ovoga!
    Unapred Vam hvala na savetu.

    Odgovoreno: 19. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Naravno da možete da izađete ali ne možete se samo osloniti na lek i očekivati da se reši problem. Morate menjati sebe, što možete putem psihoterapije za koju mislim da je najblagotvornija u lečenju.
      dr D. Krasić. Pozdrav