Zdravo, mogu lli vas pitati koji ljek trebam da pijem za smirenje, i dali postoji neka tableta za traumu jer uvek imam neki strah, ono uvel mislim neshto uvek negativno zasamog sebe imam losih ideja, ovako se oseqam evo 2 godine, billa sam kod psihijatra ali on mi je rakao da je sve u redu samnom ali ja se ne oseqam dobro uvek neshto ko napeta i strah me hvata, zbunjeno s eoseqam od kako sam dobilla neke losih saveta od jedne osobe, od tad se ne oseqam dobro ako hoqete da znate koje su to i sevate i zashto sam trazhilla onda qu vas objesniti ne imail adresu vashu neku personalnu, ali sad za sad pitam dali ima nek tableta za traumu molim vas pomozite ja imam 26 godina, qekam odgovor hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Jako bih volela da vam pomognem, ali nisam sigurna da to mogu na ovaj nacin. Lekovi za smirenje postoje, i ima ih dosta, ali oni ne lece, samo trenutno smanje napetost. ''lek za traumu'' kao takav ne postoji. Ukoliko ste shvatili da ste dobili '' lose savete'', dobro je sto ste znali da ih procenite i odbacite. Ukoliko je to poticalo od vama vazne osobe, onda je to problem poverenja i prijateljstva. U svakom slucaju, mladi ste i psihoterapija bi bila idealna za vas

      dr d. Krasic