Poštovana,
    Molim Vas recite mi šta znači šifra f 40.0, pijem ksalol 0.5,3 puta dnevno. Imam strah od gubitka dragih osoba i emotivno sam preosetljiva. I Maprotilin lek u koju svrhu se koristi da li su mi da ga pijem ali me strah od kontra efekta pa ga nisam ni pila a možda trebam.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 17. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Radi se o strahovima fobijskog karaktera. Lekar je u pravu kada Vam je propisao antidepresiv, ali možda samo neki drugi koji se pije jednom dnevno i uz obavezno smanjenje doze ksalola.
      dr D. Krasić. Pozdrav