Poštovana dr,
    Prije nego postavim pitanje zamolio bih sve gospođe da ne misle kako sam egoista. Porijeklom sam iz bosne i ovđe sam upoznao pravu ženu. Sve funkcioniše perfekt zato što je ona perfect. Prije mjesec dana ona je primjetila nešto neobično u desnoj dojki, naravno izvršila je mamogram i sve testove i ustanovljeno je da ima rak dojke. Termin za operaciju je već napravljen i ona je lično odlučila da joj izvade ovo zadebljanje koje je veličine 2 cm, ne želi da joj operišu cijelu dojku. Ona je iz hondurasa a ja iz Bosne, mi se slažemo veoma dobro i ja nju trebam. Ništa se između nas nije promijenilo, i neće ali ona ima toliki strah što je i normalno. Želim znati koliki je rizik za mene zato što mi i dalje imamo normalan seksualni život i sve ono što nas čini sretnima.
    Unaprijed zahvaljujem na Vašem odgovoru. Pozdrav svima iz USA