Poštovana,
    Veke 12 dena sum na terapija asentra 1*50 mg dnevno i helex 0,5 mg 3*1, a imam dijagnoza anksiozno depresivna sostojba. Polsednite nekolku denovi imam jadez (chesanje po celoto telo, no nema nekoj osip). Inaku, kolku tolku se custvuvam; podobro. Strav mi e da prodolzam so tabletite zaradi nuspojavata. Kolku e opasno? So koja terapija da prodolzam? Dali da prestanam so helex ili so asentra?
    Ve molam da mi odgovorite pobrzo! Pozdrav

    Odgovoreno: 13. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Radi se o alergijskoj manifestaciji, koja je moguće uzrokovana lekom, ali ne mogu sa sigurnošću da Vam kažem, mada je najverovatnije od nekog leka. Prekinite najpre sa helaxom, pa ćete videti, ako se održava onda prestanite i sa asentrom i posavejtujte se sa Vašim psihijatrom za dalje
      dr D. Krasić. Pozdrav.