Poštovanje,
    Imam jedno pitanje. 2 meseca unazad mi se dešava da skoro svaku noć u snu jako stiskam zubima, toliko jako da imam osećaj da mi se raspadaju zubi, prosto ne mogu sama sebi da razjasnim da li mi se dešava kad utonem u san ili sam polu budna, imam osećaj da sam svesna jel se trudim da to kontrolišem al ne mogu, čini mi se kad ujutru ustanem i setim se toga da je trajalo oko ceo minut. Šta se to dešava, zadnje vreme sam dosta napeta i nervozna zbog nekih problema. A to što mi se dešava ne znam sa čim da povežem.
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Smatram da treba da odete najpre neurologu i uradite eeg, takođe kompletnu laboratoriju i ostalo što će proceniti neurolog, pa potom kada se sve izdiferencira porazgovarajte sa psihijatrom ako bude bilo potrebno.
      dr D. Krasić. Pozdrav.