Poštovana dr Krasić,
    Da li kombinacija Zolofta i Bromazepama može da reši probleme sa gutanjem hrane i po Vašem mišljenju koje doze Bromazepama bi trebalo da se u tom slučaju uzimaju i koliko dugo, jer se plašim navikavanja?
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 09. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ova kombinacija može da reši prioblem, s tim što smatram da i sam Zoloft može da ga reši i bez Bromazepama, koji se može uzimate povremeno. Upravo zato što dovodi do navikavanja, tolerance i tendence povećanja doze.
      Hvala unapred.

      dr d. Krasic