Poštovana,
    Pisala sam Vam već ranije. Pre god. dana pala sam u nesvest, i od tada imam stalni strah od istog. Ne smem sama nigde da idem, da ostanem kući. Bila sam kod psihijatra i on mi je prepisao Ksalol. Mada ga u poslednje vreme ne pijem redovno, ponekad. Mislim da taj strah mogu da kontrolišem, a javlja se kada treba negde da idem, ili sam u društvu, uhvati me panika i preznojavanje. Uskoro idem na more sa dečkom, i opet imam strah - da li će mi u putu biti dobro, na moru. Da li će za to vreme moji kući biti dobro, uvek razmišljam negativno. Šta vi mislite kako treba da se ponašam, da li da pijem lekove? Inače imam 24 god, dip. Ecc.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 27. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ksalol Vam samo može rešiti problem trenutno, ali ne i lečiti simptome. Lek koji bi trebalo uzimati je lek tipa antidepresiva i dogovorite se sa psihijatrom oko uzimanje takvog leka. Idite na put, niste sami, bićete sa osobom koju volite i koja Vas voli. Neće se desiti ništa loše, biće Vam lepo!
      dr D. Krasić