Poštovani dr,
    Imam košmare, ne spavam noću, loše se osećam kompletno, smršala sam 5 kilograma za mesec dana, a jedem normalno. Moj psihijatar nije hteo samnom da razgovara o bilo čemu, dao mi je Ceprelax da pijem 6 meseci pa onda da dođem na kontrolu. Lično mislim da je razlog mog stanja što radim stalno treću smenu i težak posao. Koje je Vaše mišljenje o tim tabletama i o mojim košmarima i kilogramima koje sam izgubila?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 27. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da problem sna imate upravo zbog takvog rada. Lek koji ste dobili je vrsta antidepresiva, što znači da je Vaš psihijatar imao procenu Vašeg niskog raspoloženja. U svakom slučaju ako Vas brine pad težine proverite laboratoriju, takođe i hormone štitne žlezde, kao i opšti hormonski status. Odite takođe ginekologu možda sve to uradite pa se dogovorite oko dalje terapije.
      Pozdrav, dr D. Krasić.