Poštovana,
    Zanima me Vaše mišljenje o promeni terapije kod dijagnoze F32.1. Sedam meseci sam uzimala cipralex 10mg dnevno i stanje mi je znatno bolje, ustvari ja vise nemam nikakvih tegoba, ali moj psihijatar smatra da je potrebno nastaviti terapiju jos tri meseca. Problem je sto nisam uspela naći cipralex u apoteci te mi je kao zamena prepisan zoloft, 50mg dnevno, prema kome sam veoma nepoverljiva. Molim Vas za mišljenje!
    S poštovanjem! Andreja

    Odgovoreno: 15. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #33847

    • Postovana, cipralex 10 uzimam 11 meseci i dobro mije, ali kako ga nema u prodaji, sta mi preporucujete kao zamenu, zahvalan po.

    • Postovani, koristim cipralex 10 oko god dana, sada ga nema u prodaji. . . Sta je adekvatna zamena. . . Imam samo jos 2 tablete, dali to znaci jos 2 dana zivota. . . Nadam se da odgovor nece zakasniti, ili cu biti samo jos jedna zrtva lopovluka