Poštovana,
    Mnogi ljudi kažu da sam negativna, da ne znam sa ljudima, moji me zovu mrgud. Često gubim pozitivno raspoloženje, za sitnice plačem, postala sam preosetljiva jer su mnogi skoncentrisani na moj život. Izgubila sam volju za učenje, ne mogu da se skoncentrišem na ispit. Mislim da mi nedostaje hormon sreće. Šta da radim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam da li je ispravno da Vam kažem da ga uzmete ili da se ipak obratite psihijatru koji će Vam pomoći oko izbora i psihoterapijom. U svakom slučaju preduzmite nešto, jer se i sami ne osećate lepo!
      Pozdrav.