Poštovani,
    molim vas za pomoć. Pišem vam ko zna koji put i veoma sam vam zahvalna na izdvojenom vremenu i odgovorima. Danas sam se jako uplašila kada me je počelo probadati, i stezati u grudima. U levoj ruci sam osećala kao neku težinu, i nisam mogla udahnuti. Ali sve ovo su i simptomi anakcioznosti sa kojom se borim, međutim sad je bilo drugačije. Obično mi trnu ruke, a sad sam osećala kao težinu i to samo u levoj ruci. Takođe mišić na levoj dojci je sve vreme igrao, zapravo to izgleda kako kad bi srce odsakalo, vrlo je neprijatno i uznemiravajuće. Molim vas, recite mi kako da razlikujem simptome? I šta bi trebalo da uradim? Od lekova pijem 1/4 propranolola (i retko bromazepam, samo kad baš moram). Na koji način me štiti ovaj lek?
    Molim vas za odgovor.

    Odgovoreno: 01. 07. 2009.
    • Poštovana,
      naravno da je i to bio deo anksioznosti, ako sumnjate možete uraditi ekg i pregled kardiologa. Ukoliko ovo stanje duže traje, iscrpljuje vas i nemate snage da se izborite, obratite se psihijatru radi psihoterapije i propisivanja antidepresiva