Poštovana,
    Molim za pomoć. U vezi sam sa dečkom već godinu dana, on ima 32 a ja 25 god. Naime, na početku veze mi je ispričao da je ranije imao problema sa drogom i da je to prevazišao, za to nije znala ni njegova porodica ni prijatelji, već samo oni iz kruga ljudi sa kojima se viđao isključivo radi konzumiranja droge. Rekao je da želi da znam i to jer želi da provede život samnom, da želi brak i potomstvo samnom. Sve je bilo uredu do pre neki dan, kada sam primetila promene u njegovom ponašanju, naravno izgledu (očima pre svega...) kada sam pitala da li se ponovo vratio drogi prvo je oštro negirao, da bi kasnije priznao, rekao da je u pitanju bio samo izlet i zakleo se da se to neće ponoviti. Ja ga jako volim i imamo divnu vezu, ali sam izgubila poverenje u njega. Naravno, rekla sam mu, ako ponovi to još jednom, naša priča je završena, ostaviću ga. To ću sigurno i uraditi, bez obzira na svu ljubav koju osećam prema njemu. Javljam Vam se iz čistog očaja, stvarno sam jako razočarana. Da li mislite da je moguće da je to bio samo izlet i da se neće ponavljati, da li da odmah prekidam... Samo me posavetujte, zanima me još nečije mišljenje... Bilo kakav odgovor bi mi puno značio.
    Hvala vam.

    Odgovoreno: 30. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Ne dopada mi se što Vam odmah nije priznao. Morate tražiti od njega lečenje, neko ko se vratio tome, vratiće se opet. Ne želim da mu oduzmem šansu, niti vama nadu, ali put koji je pred Vama je jako težak i zahteva puno strpljenja, padova i optimizma, a ishod nikada nije izvestan.
      dr D. Krasić. Pozdrav