Poštovana,
    Da li mi možete reći nešto o f83-mešoviti specifični poremećaji razvoja?
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 30. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Radi se o dijagnozi koja objašnjava usporenost, nesklad, neumerenost u razvoju dece u okviru psihomotorike. Jednom rečju, govori o disharmoniji koja se sazrevanjem može uskladiti, kao i radom i stimulacijom deteta dr D. Krasić.
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #32731

    • Moj nećak ima 3 godine i jos uvek ne priča. Postavljena mu je dijagnoza f 83. Koliko ozbiljno može da bude s tim da se dete lepo razvija, ide u vrtić, ali malo više voli sam da se igra.

    • Moja unuka ima sifru f83. Zelela bih da stupim u kontakt sa ljudima koji imaju takve probleme, da cujem njihova iskustva u napretku deteta i naravno da saznam na neki nacin, kako dolazi do takvog ostecenja ako u trudnoci ni jedan pokazatelj nije ukazivao niti na jedan problem. Zahvalna unapred. Pozdrav!