Poštovana,
    Imam 38 god, jedan problem. Svakodnevno sam vrlo aktivna, imam puno obaveza, ustajem u 6 ujutru/navika, mada do 15h sam izuzetno zauzeta psihički i fizički. Ne pijem nikakve lekove i nikada do sada, zdrava sam ali problem je što dosta spavam. Svaki dan od 15 do 19h moram da spavam i to mi prija mada u tom periodu imam dosta obaveza ali ja jednostavno se izolujem u sobu i spavam. Ne dozvoljavam da me niko budi i prilikom buđenja sam jako nervozna, ako me neko probudi ranije. Potom sam aktivna još 4 sata i opet noćni san sve do ujutru. Čini mi se da mi smeta što toliko spavam, nerviram ukućane ali jednostavno drugačije ne mogu. To traje zadnjih 20 god. Da li je u pitanju neko oboljenje, ili nešto drugo... Od 24h provedem 13 do 15h u snu.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 29. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Da, u pravu ste, to je puno spavanja, sto znači radi se o suprotnom problemu od onog češćeg zvanog, nesanica. Pomislila sam da možda imate promenu dnevno - noćnog ritma, ali nema ni toga. Postoje razlozi zbog kojih neko dosta spava, ali u Vašem slučaju ne mogu dodam odgovor jer mi nedostaje još podataka. Kakav Vam krvni pritisak, šećer, potom eeg i još drugog? Možemo biti u kontaktu i dalje, sledite bar ovo što sam Vam rekla, pa ćemo videti
      dr D. Krasić. Pozdrav