Poštovana,
    Već 6 mjeseci imam problema sa strahom i depresijom. Jednostavno se ponekad izgubi koncentracija ne znam šta sam pošao da uradim ili da kažem. Takođe me hvata panika od neke ružne vijesti ili kad vidim nesreću ili kada čak nešto loše pročitam u crnoj hronici u novinama. Sav se uznemirim i počne ubrzano lupanje srca. Jednom sam bio kod psihijatra i dao mi je Bosaurin dijazepam da koristim samo kad mi nije dobro. Ali poboljšanja nema. Strah tolika tako da samo mi se pogoršava i to je kao strah da će mi se nešto desiti u budućnosti. Šta da radim imate li neke lijekove koji pomažu da se ne moram javljati doktoru. Nešto slabije.
    Hvala.

    Odgovoreno: 27. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Bilo bi najbolje da se javite psihijatru, a od lekova bi trebalo da krenete sa antidepresivima, i to što pre, jer jedino oni uz psihoterapiju mogu rešiti vaš problem dr D. Krasić.
      Pozdrav.