2005 godine imala sam smrtni slučaj u porodici (majka, sa kojom sam bila jako vezana). Od tog perioda osećam jaku dozu nervoze i rekla bih, stalnog besa. Ne znam da li to sve ima veze sa tim slučajem ili je to bio samo "okidač". Često osećam potrebu da se raspravljam, pre bih rekla da ne mogu nista da prećutim.  Šta mi savetujete? Da li je potrebno da se javim stručnom licu?  Koji je način da to prevaziđem?
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Poštovani,
      osim što ste se požalili na bes i ljutnju i smrt majke, ništa ne znam o vama da bih vam bliže objasnila o čemu se radi, jer ne znam ni ja na osnovu ovako malo podataka. Sigurno da bi bilo najbolje da se obratite stručnom licu, jer zadržati emocije tog tipa je veoma loše po psihičko stanje, raspoloženje i funkcionisanje
      Pozdrav dr Dragana Krasić