Moja dijagnoza je F39, nikada pre nisam imala problema ali zadnjih 5 meseci mi se javila velika anksioznost i unutrašnji nemiri, nesanica. Probala sam dosta antidepresive ali mi nisu odgovarali, veoma sam uplašena sa mi ovo neće proći. Molim vas, da li je moje stanje izlečivo?
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      pitanje koje postavljate je kao lutrija ili kocka. Dijagnoza stoji, ali svaki pacijent je za sebe. U medicini se kaže da nema bolesti, nego bolesnika. U svakom slučaju, treba uvek verovati da će biti bolje i da ima leka, jer je to velika istina!
      Pozdrav dr Dragana Krasić