Imala sam dijagnozu F32.2, pila sam triticco retard 2 godine i idem još uvek na terapije. Rodila sam dete pre mesec dana celu trudnoću sam bila na lorazepamu. Bojim se da mi se bolest odnosno stanje ne vrati. Udata sam ali zbog konflikta sa roditeljima zbog kojih sam dobrim delom upala u to stanje nisam završila fakultet a bila sam odličan student. Svi mi govore da je kasno da sada završavam fakultet a ja ni sama više ne znam. Kažu kada nisi do sad. . .
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      vama kao da njihovo mišljenje daje pokriće za sopstveno izuzeće! Nikada nije kasno i neophodno je da se pokrenete i završite sve što ste počeli. Roditelji su možda bili razlog u jednom trenutku, ali to nije dovoljno opravdanje. Zbog deteta, sebe i svog muža, krenite, završite i promenite nesto u životu, mislite pozitivno, načinite smisao svemu
      Pozdrav dr Dragana Krasić