Poštovani doktore,
    kad spavam skoro uvek osećam kao da me nešto pritiska u grudi, hoću da zovem nekog, ali mi glas ne izlazi sa uste. Strah me je da se uspavam jer taj osećaj je nepodnošljiv. Neko mi kaže da su to noćne more, ali neki mi kažu da imam psihičke probleme, moram da napomenim, da sam imala i neke zdravstvene probleme, ali sada sam ok. Hoću da vas pitam da li treba da idem na neke lekarske kontrole i kakve analize da uradim?
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ne mogu vam reći na osnovu opisanog, ako pre toga niste uradili dijagnostiku, da je problem isključivo psihogene prirode. Tek kada uradite laboratoriju, eeg, dobra anamneza naravno, mogu vam bliže reći
      Pozdrav dr Dragana Krasić