Poštovani,
    moja sestra ima dijagnozu F33, pije anafranil, dve tablete ujutru i dve tablete popodne. Lorazepam po pola tablete ujutro i u podne i jednu celu uveče. Dodat joj je i karbapin od danas. Anafranil pije 7 dana. Zdravstveno stanje se nije mnogo popravilo. Molim mišljenje.
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nakon sedam dana od uzimanja anafranila ne može se još uvek očekivati poboljšanje, tako da je potrebno malo strpljenja. Biće bolje sigurno i očekujte boljitak tek nakon dve-tri nedelje.
      Pozdrav dr Dragana Krasić

Komentari na pitanje: #31351

    • Moja dijagnoza je f33, 10 god se lecim, ali i dalje mi nije dobro, pila sam razne terapije, bude mi bolje, ali se vraca depresija stalno. . . Ima li sanse da se ja izlecim potpuno???