Koliko dugo se leči depresija? Pila sam cipralex godinu dana pod nadzorom psihijatra, prestala sam pre 2 meseca uz njegovo odobrenje, ali čini me se da mi se opet javljaju slična neraspoloženja koja su me i prvi put dovela do toga da odem kod psihijatra.
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      depresija, naravno u zavisnosti, čime je izazvana se leči različito dugo. Nekada i duže od godine dana. Sigurni rezultati se dobijaju ako uz terapiju lekovima imate i psihoterapiju. Porazgovarajte sa psihijatrom, dogovorite se oko daljeg tretmana
      Pozdrav dr Dragana Krasić