Htela bih pomoć. Uvek mi se vrte neke loše misli, sve mislim da ću pasti, strah me da idem u šetnju mislim da će mi se nešto dogoditi, nervozna sam mnogo, šta da koristim od lekova da mi otkloni taj strah. Analize krvi su super a ja se osećam užasno, dr. mi je preporučila demetrin, ali ja sam kupila persen ali još imam taj strah. Šta je najbolje za otklanjanje straha.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 06. 2009.
    • Poštovani,
      bilo bi potrebni, možda i neophodno da krenete sa terapijom. Najbolje bi bilo dato bude terapija antidepresivima (t. Zoloft, flunirin) terapija mora da traje najmanje 3-6 meseci. Sedativi nisu povoljni za lečenje, jer njihovo dejstvo je trenutno, smiruju, smanje strah, ali ne leče
      Pozdrav dr Dragana Krasić