Koliko su ozbiljni strahovi od grmljavine i nevremena, u slučaju da ih osoba povezuje i doživljava (čuje i valjda vidi) kroz slike (u glavi) iz perioda od pre 10 godina, kada je bilo bombardovanje. Radi se o muškarcu 45 godina, intelektualcu sa zavidinim IQ rezultatima po mensa standardima (ako je to uopšte od neke koristi)?
    Zabrinuta supruga

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovana,
      strahovi i IQ često ne pomažu jedan drugom, ali terapijske mogućnosti kod ovakvog intelekta su jako dobre. Psihoterapija bi bila odličan izbor, te vam predlažem da krene sa tim
      dr Dragana Krasić