Poštovana,
    Imam 38 god, i simptome koje nikako da neki specijalista prepozna. Idući od lekara do lekara, upadam u začaran krug. To traje 5god. svakodnevno ali bez prestanka sam umorna, malaksala, troma, koče mi se vratni mišići, ramena utegnuta, mučnine, gušenje, preskakanje srca, podrigivanje, strahove, i najteže vrtoglavice koje me ograničavaju u svemu. Često mi je mutno u glavi to ne umem da opišem. Dani su mi posvećeni sagledavanju sebe i borbe sama sa sobom. Prošla sam sva moguća ispitivanja i pretrage po više puta i sve je u redu. Ne vidim izlaz i ne znam šta je samnom. Pijem bromazepam jednu tab dnevno od 1.5mg ali ništa bolje. Svakodnevni bolovi i tegobe čine me invalidom. Živim u velikom gradu dostupno mi je lečenje. Imam normalan porodičan život i svešto mi treba. Borba sa vetrenjčama je uzaludna. Pitala bih vas da li možete da mi kažete kao lekar kome da se obratim da više nelutam.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      ne znam u kom ste gradu, ali odlazak psihijatru, ukoliko vaše tegobe nisu potkrepljene organskom podlogom, vam preostaje. Nemate razloga da se bojite toga, pogotovu što ćete se time rešiti svojih tegoba
      Pozdrav dr Dragana Krasić