Poštovanje dr. Dragana Krasić
    javljam se po drugi put za isti problem: prošle godine napravili smo EEG mozga a doktor je rekao da dete nema ništa i čist je zdrav, i da je faza puberteta, dao je ansilan 1x1 po jutru, i vitamin b, prošlo je neki 2 ili 3 meseca i opet moj sin je u istom stanju samo nekih dana. Drugi put bio sam kod neuropsihijatra sa sinom i dao mi je diagnozu f98, i reče pisao je bedoxin 3x1 komada, ali ovih dana nešto čudno je sa mojim sinom, pošto ne spava i napravi veoma pametan samo čita i interesuje Albert Ajnštajn. Veoma me brine ova situacija, priča nešto čudno kao da je 30 ili 40 godišnjak. Rekao sam da idemo kod psihijatra ali nije zainteresovan da ide. On kaže da nema ništa. Dete je 15 godišnjak skoro 16 (decembar). Ja tražim vašu pomoć, pošto se mnogo i ja i žena brinemo.

    Odgovoreno: 22. 05. 2009.
    • Poštovani,
      volela bih da vam pomognem, ali pomoć bez pacijenta i njegove priče i razgovora sa njim na ovaj način je prosto nemoguća. Vrlo je bitno kako funkcioniše vaš sin u ostalim sferama života, da li se bavi sportom, da li se druži sa vršnjacima, da li je zainteresovan za suprotni pol? Sve to govori u prilog adekvatnog funkcionisanja. Stoga, mislim da je neophodno da ga odvedete psihijatru, koji bi dao adekvatno mišljenje i zapoceo lečenje deteta ukoliko je potrebno
      Srdačno
      dr Dragana Krasić