Poštovani doktore!
    U pitanju je problem sa mojom sestrom, ona je u januaru napunila 18 godina, pre dve godine imala je tešku situaciju, problemi u ponašanju, u komunikaciji, jako histerična, depresivna, nije mogla da ide u školu, samo se svađala, plakala, pričala sama sa sobom. Doktor je tada rekao da je to jak pubertet, da ce to proći, pila je tablete do januara ove godine, bila je odlično i prekinula je sa terapijom. Međutim pre par dana ponovo se to pojavilo isti problemi, naglo je smršala. Molim vas ako možete da mi date neki savet ili predlog šta uraditi sada.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 06. 2009.
    • Poštovani,
      morate se obratiti psihijatru, jer to je jedini pravi način da pomognete devojčici. Ne mogu na osnovu ovoga da vam sa sigurnošću kažem o čemu se radi, te ne bih želela da pogrešim
      Pozdrav dr Dragana Krasić