Imam anoreksiju i 38kg a visoka sam 1.62cm. Sada jedem normalno ali se ne gojim a to mi je želja! Sramota me je da izađem među ljude i ne mogu da nađem odeću koja mi lepo stoji. Hocu li se ugojiti i kako? Jako je ružno biti mršav a nekad sam mislila da je to lepo!
    Šta da radim?

    Odgovoreno: 21. 05. 2009.
    • Poštovana,
      kakav je vaš hormonski status? Da li imate menstruaciju? Morate uraditi kompletnu laboratoriju i hormone (štitne žlezde, hormone jajnika) tek potom vam mogu reći više, jer ja se inače bavim anoreksijama, te ukoliko ste u okolni ili blizini Niša možemo se videti
      Srdačno
      dr Dragana Krasić