Poštovana,
    Izvesno vreme osećam bol u predelu grudi. Bol je jači sa leve strane ispod srca. Takođe poekad osetim bol niz grlo kao peckanje i glavobolju koju bih opisala kao da mi trne glava, sve praćeno velikom panikom. Pretpostavljam da je uzrok tome stres jer sam nedavno doživela porodičnu tragediju. Ekg sam uradila, u redu je, kao i pritisak. Imam 26 godina.
    Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 20. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Dobro je što ste krenuli sa ispitivanjima, i na neki način se rasteretili delimično brige. Naveli ste stres, a on sigurno može biti uzrok ovakvih tegoba koje su deo depresivne simptomatologije, stoga bi trebalo da se obratite psihijatru s kojim biste podrobnije popričali i koji bi vas saslušao.
      Srdačno dr. Dragana Krasić

Komentari na pitanje: #29191

    • I ja osecam bol u predelu grudi sa leve strane, vise bocno nego ka sternumu. Uradio ekg, sve u redu, i vadio krv, enzime, sve u redu. . Boli kad udahnem, kao da me steze u celom predelu leve strane grudnog kosa, blize rebrima. . I mene zanima sta to moze da bude. .