Poštovani,
    Molim vas kažite mi koji je najbolji lek za raspoloženje. Za smeh, za radost, za socijalni konktakt. Antidepresive ne smem da pijem zbog povećanog prolaktina. Psihoterapija nepostoji u mojoj bližoj okolini. Trenutno sam na rivotrilu 3x1/4 i propranolu 3x1/4. Rivotril me smiruje ali nedaje raspoloženje.
    Hvala.

    Odgovoreno: 15. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Najbolji lek je onaj koji nekome pomaže. Ima ih više. Oni dovode do povećanja nivoa prolaktina. Zašto imate povećan nivo prolaktina, jeste li napravili dijagnostiku?. Može vas baš rad žlezda i poremećaj njihovog rada uvesti u depresiju. Rešenje hormonskog problema, može biti i rešenje depresije.
      Srdačno dr. Dragana Krasić.