Poštovani,
    U poslednje vreme mi uglavnom uveče ubrzano lupa srca i to traje neko vreme. Napominjem da sam ranije bila blago anksiozna. Nedavno sam išla na neku proveru, pa mi je rađen ekg, navodno je sve bilo u redu. Da li možete da mi odgovorite šta može biti u pitanju.
    Hvala

    Odgovoreno: 15. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Zašto ste sumnjičavi? Zašto ne bi bilo u redu? Ali ubrzani rad srca ne mora da bude znak bolesti, već izraz nestabilnog vegetativnog sistema koji je uznemiren napetošću, anksioznošću. Razmislite šta vas sve okružuje, šta vas čini napetom i pokušajte da nešto izmenite. Ili se obratite psihijatru da zajedno pronađete problem.
      Srdačno dr. Dragana Krasić