Poštovani,
    imam bebu od 28 meseci koja je počela u poslednjih desetak dana noću da se budi i da vrišti iz krevetca sve da izbaca ne dozvoljava mi da je uzmem i ako je uzmem ona mi se otme legne na pod i dalje vrišti i drma se a onda se nekako smiri dođe kod mene i u narednih dva sata ne može da mirno spava. A uz to danju je agresivna baca stvari drma se vrišti kada joj nešto nije po volji. Imam jos dva starija deteta ali nijedno nije bilo ovakvo.
    Hvala

    Odgovoreno: 11. 05. 2009.
    • Poštovana,
      priđite mirno bebi, uzmite je, budite pažljivi, brižni i utešni, jer postoji mogućnost da se radi o noćnim strahovima, koji su česta pojva kod dece. Ne pamte se nakon buđenja. Trebalo bi uraditi eeg snimanje i kompletnu laboratoriju i naravno neophodno je da dete pregleda dečji neuropsihijatar.
      Srdačno dr Dragana Krasić