Poštovani,
    u zadnjih nekoliko dana mi se javlja peckenje po celom telu (osećaj poput uboda iglice), s obzirom da sam u prethodnom periodu imao neka loša iskustva (stresne situacije), hteo bih da pitam da li to ima kakve veze mojim psihičkim stanjem?
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 07. 05. 2009.
    • Poštovani,
      nemam dovoljno podataka da bih vam dala tačan odgovor. Ne znam da li osim peckanje postoje i promene na koži, koliko traje, kako prolazi, kako i čime je praćeno, kada se javlja? Stres u svemu ima ulogu, ali da li je to zbog njega, ne mogu sa sigurnošću reći
      Srdačno dr Dragana Krasić