Poštovani doktore,
    moje pitanje je možda više za psihologa, ali bi mi vaše mišljenje mnogo značilo. Mene zanima vječito pitanje o veličini muškog polnog organa! Naime ja imam 19 godina a dužina mog penisa je 14 cm. Zanima me da li će u toku mog daljnjeg razvoja doći i do povećanja mog penis? Upravo iz razloga nekih kompleksa još uvijek nisam seksualno aktivan, a pravi uzrok je možda stid ili strah od ismijavanja! Molim vas da mi odgovorite na postavljena pitanja jer želim znati da li sam ja zapravo sposoban za seksualne odnose?
    Mnogo vam hvala!

    Odgovoreno: 06. 05. 2009.
    • Poštovani,
      naravno da ste zreli za seksualne odnose, dužina je adekvatna, takođe za kvalitet odnosa dužina penisa nije presudna, tako nemojte brinuti, opustite se i krenite da volite!
      Srdačno dr Dragana Krasić