Poštovani,
    kako da se izborim sa besom, pokušavam da ga kontrolišem ali vrlo sam osetljiva osoba, lako se iznerviram, i najčešće uvek planem u pogrešno vreme i na pogrešnom mestu, onda treskam vratima, bacam stvari i slično. Ovo mi predstavlja veliki problem.
    Molim vas za savet. Hvala

    Odgovoreno: 01. 05. 2009.
    • Poštovana,
      problem jeste velik i za vas i za okolinu. Dobro je što imate uvid u problem, ali morate naći rešenje za to, ili putem lekova ili obraćanjem psihijatru radi psihoterapije. U svakom slučaju ne postoji šema za regulisanje određenih ponašnja i reakcija, ali postoji trening kontrole i rad na sebi i jačanju sopstvenih kapaciteta emocija i tolerancije.
      Srdačno dr Dragana Krasić