Poštovani,
    Pre 3 godine sam počeo da manje uživam u stvarima koje volim a pre godinu ipo sam otišao kod psihijatra koja mi je prepisala flunisan jednom dnevno 20 mg pio sam jednu godinu i bilo mi je malo bolje. Inače imam 20 godina ne uzimam lek već 5 meseci i to malo što mi je bilo bolje vraća se na isto. Razmišljam da ponovo odem kod psihijatra. Da li je 20 mg dnevno malo? Jer mi je bilo bolje ali nisam osećao sreću kao pre već vrlo malo uživanja u stvarima koje su me pre vrlo radovale. Molim Vas za odgovor.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Možete nastaviti sa istim lekom u većoj dozi, a možete uzeti lek sertralin, koji je takođe antidepresiv. Možete ga uzimati jedan uveče. Ide na lekarski recept.
      Srdačno dr Dragana Krasić