Poštovani,
    Šta može biti razlog mog konstantnog buđenja tokom noći na svakih sat ili dva? Tako spavam već duže od godinu dana. Imam 24 godine. Zaspim vrlo brzo i čvrsto ali koliko god bila umorna budna sam za sat vremena. Tablete mi ne pomažu, naravno da me umrtve ali ne pomažu da se ne probudim. Molim vas za bilo kakav savet i vaše mišljenje.
    Hvala!

    Odgovoreno: 29. 04. 2009.
    • Poštovana,
      period nesanice dugo traje i verovatno se loše osećate, u smislu svakodnevne funkcionalnosti. Ne znam vaše navike u vremenu spavanja, takođe vaš dnevni ritam. Važno je da imate uredan ritam ležanja u krevet u otprilike isto vreme, vrlo je bitno šta vam se događa u životu, kakav je vaš psihosocijalni status itd. Zato savetujem da se obratite psihijatru u mestu koji bi vas saslušao i pomogao da rešite nesanicu.
      Srdačno dr Dragana Krasić