Poštovani,
    Zadnje 3 god stalno čupkam kosu, uveče pre 2sata ne mogu da zaspim a u zadnje vreme sam počela i da grickam nokte. Pila sam 3 meseca lexilium, 2puta po 3mg. I bilo mi je malo bolje. Imam muža i dete, sa njim imam skoro stalno neke nesuglasice, on hoće da bude sve po njegovom i kad nije u pravu, i ja sve to trpam u sebe i čupkam kosu, grickam nokte. Imam 23god. Pokušavala sam sa njim da razgovaram ali kada se opet desi neka rasprava on neće da čuje moje mišljenje, hoće da je samo on u pravu, i svi moji pokušaji padnu u vodu. Kažite mi šta da radim da prestanem da se nerviram i da ostavim kosu na miru jer za 50% se istanjila?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Mladi ste, prerano ušli u obaveze, osoba sa kojom ste iz nekog razloga, verovatno sopstvenih i njemu znanih, nema razumevanja za Vas, što sigurno pogoršava već postojeću napetost i nezadovoljstvo zbog životnih sadržaja koji Vas ne usrećuju. Umesto da gutate tablete. Obratite se psihijatru i krenite sa nekim antidepresivom koji je bezazleniji lek i psihoterapija koja daje najbolje rezultate.
      Srdačno dr Dragana Krasić