Poštovana dr. Krstić,
    Javljam se kao jako zabrinuta majka koja nestrpljivo isčekuje da se vratite sa odmora. Imam dete koje ima 2,5 god i koje ima sledeće smetnje: u poslednjih desetak dana dete je preko dana jako razdražljivo i uznemireno, često se češe po glavici, kosi i očima a da pri tom na koži neme nikakve promene. Svojim češanjem on izazove tačkasta krvarenja. Nakon toga su počeli za nas mnogo veći problemi. Noću dete neprestalno ima trzajeve prstićima na rukama i nožicama. Nekada se desi da i celo telo zadrahti. I tu nije kraj. Posle nekoliko sati 2-4 od kad se uspava on u snu počne tako da vrišti da se savija, cima, udara rukama i nogama kod hoćemo da mu priđemo i uzmemo ga, baca se levo desno i neprestano vrišti 5-15 min. Scena koji doživljavamo je gora od najstrašnijih horor filmova. Molim Vas pomozite nam bar savetom i Vašim mišljenjem! Dobili smo informaciju da radite tek od 7. Maja i u očaju Vas ovako kontaktiramo.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 22. 04. 2009.
    • Poštovana Marija,
      Pred velikom sam odgovornošću da Vam dam adekvatan odgovor ili još bolje rešimo problem. Morala bih, osim pojave opisanih simptoma da znam i dosadašnja zbivanja u okviru trudnoće, rođenja i psihomotornog razvoja deteta do sada. Molim Vas, uradite lab. nalaze, krvnu sliku, hepatogram, bilirubine, jonogram, glikemiju, cpk, crp, alp, ldh, se. Kada uradite lab. možete dobiti telefon preko sajta stetoskopa i da se dalje dogovorimo oko pregleda srdačno dr. Dragana Krasić
      Pozdrav.