Poštovana i draga doktorice,
    Imam problema sa strahovima. Bojim se mraka i kada sam sama u kući. Uvek mislim da me neko posmatra kroz prozor ili da me prati. Od straha uvek plačem. Interesuje me šta vi mislite o svemu ovome i kome da se obratim za pomoć.
    Hvala u napred!

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Koliko godina imate? S kim živite? Šta radite? Itd...? Mnogo pitanja za koja nemam odgovor a veoma su značajna, da bi smo shvatili problem. Strahovi nastaju iz mnogo razloga, a do njih se dolazi tek uz pomoć stručnog lica. Potrebna Vam je psihoterapija i eventualno medikamentnaterapija.
      Srdačno dr. Dragana Krasić