Poštovani.
    Imam jedno pitanje. Kako da skinem brata sa heroina? Išao je kod vorobjev-a u zemun i ugradio implant na 3 meseca ali se vratio poroku!
    Unapred hvala....

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Ne postoji odgovor koji bi nosio čarobnu formulu za izlečenje. Vidim da ste očajni, i da se borite za brata, te pokušajte ponovo sa lečenjem, koje bi najpre podrazumevalo izolaciju i adekvatan tretman stručnjaka. Žao mi je što Vam ne mogu pomoći na način kojim bi se problem rešio odmah, jer je to nemoguće. Pokušajte još jednom!
      Srdačno dr. Dragana Krasić