Poštovani doktore,
    Već dve godine bolujem od paničnog poremećaja, godinu dana sam pila Ciplerex i po potrebi Xanax i bilo mi je dobro, kada sam prestala da uzimam terapiju sada imam opet napade, pijem po potrebi Xanax a i hoću bebu. Šta da radim?
    Hvala.

    Odgovoreno: 20. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Trudnoću planirajte, ali najpre prestanite sa korišćenjem lekova. Smirite se, sredite psihičko stanje, obratite se lekaru, potom planirajte trudnoću, jer emocionalno stanje je veoma važno u trudnoći.
      Srdačno dr. Dragana Krasić