Poštovani,
    Moje pitanje Vama je u stvari vezano za mog momka. Ne uspevamo da imamo odnose jer on nikako ne može da održi erekciju. Sve bude ok dok ne treba da krenemo sa odnosom, a onda mu erekcija spadne. Da li je to na nervnoj bazi? Koliko je ozbiljno? I da li postoji rešenje?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Problem se relativno često javlja, najčešće jeste psihogene prirode. Trebalo bi da se obrati stručnjaku za tu problematiku, takođe možete probati sa lekom koji se zove Cialis ili Levitra. Srdačno Dr. Dragana Krasić