Poštovani,
    Šta da pijem od lekova kad pokušavam da ostavim alkohol?
    Hvala.

    Odgovoreno: 15. 04. 2009.
    • Poštovani, bilo bi vrlo neozbiljno ako bi smo problem minimizirali toliko da prekidanje jedne toksikomanije povežemo sa uzimanjem jednog leka. Najpre morate imati motiv, što podrazumeva odluku i uz saradnju sa odgovarajućim stručnjakom koji će Vam odrediti terapiju, shodno Vašem statusu, nastaviti sa terapijom. Srdačno, Dr. Dragana Krasić

Komentari na pitanje: #26693

    • Ne ide. I nemože. Molim vas za način koji nastavlja moju misao. S poštovanjem, trkulja goran d. I. M