Postovani,
    Imam 20 god. brinu me moji strahovi... Bojim se mraka, nepoznatih ljudi, pasa, vode, smrti, vožnje kolima, mostova, nesreća... Kada šetam ulicom sa svojim sinom strah me je da će mi ga neko oteti, kada sam sama u kući plašim se da će neko u nju provaliti i silovati me, kada plivam u panici sam jer mislim da ću se udaviti, kada prelazimo preko reke kolima mislim da cemo upasti i udaviti se... U glavi mi se vrzmaju razne slike, npr. gubitak drage osobe, saobraćajna nesreća u kojoj svi ginemo, manijaci me napadaju... Da li je moguće da su uzrok mojih strahova horor, i ostali +strašni+ filmovi, koje sam gledala kao mala pored svojih roditelja? Ili možda traume iz detinjstva kada me je napao manijak u parku i sl.? Kome da se obratim za pomoć?
    Hvala u napred...

    Odgovoreno: 14. 04. 2009.
    • Poštovana, neophodno je da se obratite stručnom licu u mestu u kome živite. Već navedeno je dovoljno da se shvati kako se loše osećate i da Vam je neophodna pomoć. Ovakva osećanja i misli čine Vaš život nekvalitetnim kako za sebe tako i za druge, a vi ste već odgovorni pred svojim detetom kome trebate hrabri i zdravi. Srdačno Dr. Dragana Krasić