Poštovani doktore,
    cenila bih ukoliko bi ste mi odgovorili na ovo pitanje. Da li u delimično pijanom stanju osoba zna šta priča? U pitanju je osoba koja je mogla u takvom stanju da pozove taxi, objasni gde se nalazi u tom trenutku (ipak je to njemu bio nepoznat deo grada), ali da sledećeg dana ne zna da je u tom "stanju" govorio kako je zaljubljen u jednu devojku i još dosta toga sl. Bila bih Vam vrlo zahvalna ako mi pomognete da malo bolje sagledam ovu situaciju.
    Hvala!

    Odgovoreno: 12. 04. 2009.
    • Poštovana,
      postoji mogućnost da nastane nesećanje za ono što se govorilo u pijanom stanju, ali to što je prisutno nesećanje nakon otreznjenja šta Vama znači? Da li je to razlog za opravdanje ili krivicu? Ne znam u kom ste svojstvu sa njim i šta želite da izvučete za sebe olakšanje ili samo razjašnjenje?
      Srdačno
      Dr Dragana Krasić